Μαμά…Μπαμπά θέλεις να παίξουμε;

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η χθεσινή εκδήλωση ”Μαμά…Μπαμπά θέλεις να παίξουμε;” , σε συνεργασία με τον Δήμο Εορδαίας. Εκπαιδευτικοί, γονείς, μαθητές και εθελοντές του Δήμου είχαμε άψογη συνεργασία με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί ένα διασκεδαστικό κλίμα παιχνιδιού και γέλιου στην αυλή του σχολείου μας. Ευχαριστούμε πολύ: Όλους τους γονείς που με πολύ καλή διάθεση συμμετείχαν σε όλες τις δραστηριότητες, τους μαθητές μας για την καλή διαγωγή που έδειξαν, τους εκπαιδευτικούς και τον διευθυντή μας που βοήθησαν σε όλη τη διαδικασία, τους εθελοντές του Δήμου που με χαρά συμμετείχαν και έκαναν χαρούμενους τους μαθητές μας, τον κ. Αντωνιάδη Κυριάκο ,τον κ. Βουταλή Πορφύριο, τον κ. Φιλίππου Δημήτριο και τον κ. Τσισμαλίδη Γεώργιο που μας τίμησαν με την παρουσία τους και φυσικά τον Δήμο Εορδαίας για τη διοργάνωση της εκδήλωσης .

Τζαμί